top of page

220 Residential

Gelecegin evi, bugunden......

Evinizdeki tüm sistemlerin tek bir dokunusla kontrol edildigini hayal edin... Aydınlamalarınız, perdeleriniz, iklimlendirme sistemleriniz, CCTV ve güvenlik sisteminiz, ses ve goruntu sisteminiz ve cok daha fazlası tek bir dokunus mesafesinde... Hepsi bir arada kullanıcı dostu bir arayuzde bulusuyor.

 

Ister çiftlik evniz olsun ister şehir merkezindeki rezidansınız tüm teknolojik ihtiyaçlarınızı yasam stilinize uygun bir şekilde terzi titizligi ile tasarlıyoruz.

Alanlarindaki en iyi markaların son teknoloji urunlerini sizin icin guvenilir bir sekilde entegre etmekle kalmıyoruz, aynı zamanda farklı arayuzlerdeki kumandaların karmasasinden sizi kurtararak teknolojiyi  eglenceli bir hale getiriyoruz.

 

İnşaat asmasında baslayan birlikteligimiz evinize tasınmaniz ile son bulmuyor, aslında yeni baslıyor. Guncel teknolojileri sizin icin takip ederek gelismelerle ilgili sizi bilgilendirmeye devam ediyoruz. 220 Proje ekibi satış sonrası servis desteği ile ihtiyacınız olan her an yanınızda..

Ev Sinema Sistemleri

 

Mekanınız ve istekleriniz doğrultusunda tasarlayacağımız sistem ile gerçek sinema deneyimini evinize taşıyoruz. Birlike seçeceğimiz HD görüntü ve ses sistemleri ile salonunuzu sinemaya çeviriyoruz. Size film izlemek istediğinizde tek tuşa dokunmak kalıyor. Işıklar kararıyor, perdeniz iniyor, receiver ve bluray'iniz açılıyor ve film başlıyor.

Hi-Fi & High End Ses Sistemleri

 

Mekanınız ve müzik zevkiniz doğrultusunda seçeceğimiz hoparlor, ampli ve kaynaklarınızla dinlemek istediğiniz sanatçıyı evinize getiriyoruz.

Çok Bölgeli Ses ve Görüntü Sistemi

 

Sistem merkezinde konumlandırılan çok bölgeli ses ve görüntü dağıtım sistemi  sayesinde tüm kaynaklar her an elinizin altında. TV odanızda izlemeye başladığınız filme  yatak odanızda devam edebileceksiniz. Eşiniz ve çozuklarınız farklı odalarda farklı müzikler dinlerken tek bir tuşla sistemi parti moduna alıp tüm evde aynı müziği dinleyebileceksiniz.

 

Tüm bu sistemleri kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey ipad veya iphone'unuz.

Aydınlatma ve Perde Kontrol Sistemleri

 

Ev genelindeki tüm aydınlatma ve perde kontrollerini de sizin için makrolar ve bireysel kontrol imkanları ile ipad veya iphone'unuza taşıyoruz.

 

Tek bir dokunuşunuzla armatürleriniz açılıyor/kapanıyor/dim ediliyor, perdeleriniz ve parjurlarınız kontrol ediliyor.

 

TV senaryosu, okuma senaryosu, parti senaryosu gibi daha önceden beraberce kaydettiğimiz senaryolar sayesinde istediğiniz ambiyansı kolayca oluşturabileceksiniz.

 

 

Kablolu / Kablosuz Network Sistemleri

 

Ev genelinde kurdugumuz kablolu/kablosuz network sistemi sayesinde internete her an bağlısınız.

 

Profesyonel network ekibimizle kuracagımız ömür boyu garantili altyapınız üzerinde çalışacak ekipmanlar ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenir ve kurulur. Birlikte belirleyeceğimiz güvenlik düzeyi ile dijital dünyaya açılan kapınız her an güvende ve kontrolünüz altında.

Güvenlik ve CCTV  Sistemleri

 

Evinize kuracagımız güvenlik ve CCTV sistemi ile aileniz kendilerini her an güvende hissedecekler.

 

CCTV sistemine uzak bağlanti ile telefonunuzdan veya tabletinizden erişebilir evinizi izleyebilirsiniz.

 

Varlık simulasyonu ile siz ev dışıda iken perdeleriniz, ışıklarınız belirleyeceğimzi senaryolar dahilinde çalişarak evde yaşaniyormuş izlenimi sağlanir.

bottom of page