top of page

220 Commercial

Prestijinizi yansıtacak üst düzey teknolojik donanımlı toplantı odalarınız ve konferans salonlarınızda anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

 

Telepresence & Video Konferans Çözümleri

 

Sizin için tasarlayacağımız telepresence ve video konferans sistemleri sayesinde uzak ofislerinizdeki çalışanlarınız  ve müşterilerinizle istediğiniz an görüntülü olarak iletişim halinde olacaksınız. İş seyahatlerinizde harcanığınız zamanı daha efektif kullanacak ve  seyahat masraflarınızı düşüreceksiniz.

 

Digital Media
 
Crestron Digital Media çözümleri sayesinde farklı çözünürlükteki yakın ve uzak kaynaklarınızı yine farklı çözünürlükteki yakın ve uzak monitorlerinize sorunsuz bir şekilde dağıtacaksınız.
Boardroom, Konferans Salonları, Toplantı Odaları, Sınıflar, Evler, Yatlar...
Tüm mekanlarınızdaki görüntü dağıtımını ölçeklenebilir anahtarlama sistemleri ile kuruyoruz. Sistem gelecekte çıkacak teknolojilere uyumlu olması için modüler yapıda tasarlandığından yatırımınız yıllarca kendini koruyor.

 

 

 

Kablosuz Sunum Sistemleri

 

Kablosuz sunum sistemleri ile toplantı tam vaktinde başlar.

Bağlantı problemleri ile vakit kaybetmek yerine toplantınıza konsantre olacaksınız.

Artık sunumda kullanacagınız bilgisayarın bağlantı tipi önemli değil, ister VGA olsun ister HDMI veya DisplayPort sisteme sorunsuz ve süratli bir şekilde bağlanacaksınız

 

 

Ses & Görüntü Sistemleri 

 

Toplantı odanızın mimari detayları ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanacak ses ve görüntü sisteminiz ile toplantılarınız ve sunumlarınız daha verimli geçeçek.

Ipad'iniz üzerinden tek bir dokunuş ile ses sisteminiz ve projeksiyon cihazınız açılır, perde iner ışıklarınız dim edilir ve sunum başlar.

Masaüstü bağlantı kutuları sayesinde bilgisayarların network, enerji ve görüntü bağlantılarını rahatlıkla yapabileceksiniz.

Toplantı Odası Tasarımı

 

Dilerseniz iş ortaklarımız ile toplantı odanızı sizin için tasarlıyor ve inşaa ediyoruz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan 3D çizimler arasından istediğiniz tasarımı seçtikten sonra tüm mimari ve teknolojik işler tarafımızca yapılıyor. Size anahtar teslim bir proje sunuyoruz.

bottom of page